Transport jako doładunek

Ta sama usługa w niższej cenie

Zadzwoń: +48 508 808 959

Transport jako doładunek

W związku z częstymi wyjazdami w różne zakątki świata oraz stałą współpracą z partnerami naszej branży, zachęcamy tych, którzy potrzebują przewieźć samochód lub inny ładunek na odkrytej powierzchni do kontaktu z nami. Aby zminimalizować koszty organizowany jest tzw. transport łączony. Polega to na tym, że przy okazji przewozu jednego towaru, zabierany jest dodatkowy, inny ładunek po niższej cenie. Usługa jest dedykowana do osób dla których data odbioru ładunku nie jest priorytetem.

Licencja na międzynarodowy transport drogowy

Nasza firma transportowa posiada stosowne uprawnienia na drogowy transport krajowy i międzynarodowy wraz z ubezpieczeniem OCP. Każdy powierzony nam ładunek jest bezpieczny, a każdy nasz klient może spać spokojnie. Zezwolenia i certyfikaty do wglądu poniżej.

Transport drogowy międzynarodowy zezwolenieTransport drogowy międzynarodowy licencjaUbezpieczenie OC transportu samochodów

!Poniżej będą systematycznie publikowane trasy przejazdu, nasze oraz naszych partnerów. Zachęcamy do korzystania z usług transportowych w atrakcyjnych cenach!

Nie znaleziono wyników.

Transport na odkrytej powierzchni

Jeżeli termin nie jest dla Państawa priorytetowy, a przedstawiana tu oferta transportu łączonego jest interesująca, prosimy poinformować nas o tym wypełniając Formularz.

Transport jako doładunekTransport ładunków nietypowychTransport jako doładunekTransport samochodów sportowychTransport dwóch samochodówTransport doladowany przyczepa dłużyca